5 powodów dla których warto mieć pralkę ładowana od góry

Najczęściej kupujemy pralki ładowane od frontu, wydaje się nam, że ta opcja jest bardziej praktyczna, a zakup pralki ładowanej od góry ma wiele wad. Zakup pralki ładowanej od góry może być o wiele lepszym wyborem. Jakie więc jest 5 powodów, dla których warto mieć pralkę ładowana od góry.

5 powodów dla których warto mieć pralkę ładowana od góry

Powód 1– Wkładając ubrania do pralki ładowanej od góry, nie musimy się przychylać. Ładując pralkę ładowaną od frontu, nadwyrężamy nasz kręgosłup i przychylamy się, chcąc ją załadować, w przypadku pralek ładowanych od góry nie ma takiego problemu.

źródło: BestProducts.com

Powód 2– Czyszczenie pojemnika na detergenty jest wygodniejsze. Pralki ładowane od frontu często mają zabezpieczenie, które mają za zadanie trzymać nasz zbiornik na detergenty na miejscu. Chcąc go wyciągnąć, zdarza się, że mamy problem. W przypadku pralek ładowanych od góry nie mamy takich problemów, a więc jest to dużo wygodniejsze rozwiązanie.

Powód 3– Wbrew powszechnej opinii pralki ładowane od góry można w bardzo łatwy sposób zabudować. Chcąc zabudować pralkę ładowaną od góry, wystarczy zamontować ruchomy blat. Jeżeli jesteś ciekawy, jakie są sposoby na ukrycie pralki, koniecznie wejdź na blog.technikan.pl, znajdziesz tam artykuł jak ukryć pralkę oraz porady związane z AGD i nie tylko.

Powód 4– Zajmują mniej miejsca niż pralki ładowane od frontu, pralki ładowane od góry są węższe, dlatego świetnie sprawdzają się do małych łazienek szczególnie w blokach. Pralki ładowane od góry zmieszczą się w naprawdę małych wnękach, warto jednak pamiętać, że nie można nad nimi montować szafek, które mogą utrudniać ich otwieranie.

Powód 5– Ostatnim już powodem, dla którego warto mieć pralkę ładowaną od góry, jest fakt, że nikt nie widzi, co w niej pierzemy. Zdarza się, że podczas kiedy mamy gości wykonujemy pranie, nie zawsze jednak chcemy, żeby widzieli, co jest właśnie prane. Pralki ładowane od góry nie mają przezroczystych drzwiczek, wiec wszystko pozostaje w ukryciu.

Dajcie znać, czy znacie jeszcze jakieś powody, dla których warto mieć pralkę ładowaną od góry.

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Show Buttons
Hide Buttons