Jaki telewizor 3D powinniśmy wybrać?

Moi drodzy, technologia teraz idzie tak do przodu, że każdy rodzaj kina możecie przenieść do domu. Nawet to w wymiarze 3D. Tylko teraz rodzi się pytanie: Jaki telewizor 3D powinniśmy wybrać? Tutaj pomogę Wam w zawężeniu poszukiwań. Przedstawię Wam aspekty, na które powinniście zwrócić największą uwagę:

Wielkość telewizora

   Większy telewizor nie znaczy, że jest lepszy. Jego wymiary powinny być dostosowane do wielkości pomieszczenia, w którym będziemy oglądać największe hity czy zwykłe seriale. Tutaj warto zadbać o swoje oczy, nie warto kupować ogromnego telewizora, do pokoju, który jest bardzo mały. Trzeba umieć zachować umiar i zwykły rozsądek.

telewizor2

Energooszczędność

   Telewizor, to takie urządzenie, w które możemy wpatrywać się godzinami. Nie ukrywajmy, że u większości z nas, może być włączony przez większość dnia. Dlatego warto zadbać o to by był energooszczędny. Dzięki temu nasze rachunki za prąd nie będą wygórowane.

Okulary 3D

   Tutaj bardzo ważny jest odpowiedni dobór okularów 3D. Bez nich, telewizor nie może spełnić najważniejszej funkcji, czyli nie może dać efektu trójwymiarowości obrazu. Najlepiej dobrać okulary tego samego producenta, od którego zakupiliśmy telewizor. Dzięki okularom wysokiej jakości obraz będzie wyraźny i podczas oglądania filmu efekty będą powalające.

 okulary 3d

Jakość dźwięku:

   Warto zwrócić uwagę na jakość dźwięku. Odpowiedni wybór zależy od prywatnych preferencji użytkownika. Jeżeli efekty dźwiękowe są niewystarczające, zawsze można dokupić głośniki lub kino domowe.

Ogólne opinie:

   Przed zakupem telewizora 3D warto poczytać opinie na forach internetowych, znaleźć kilka recenzji danego modelu i porównać je ze sobą. Czasami z takich źródeł możemy dowiedzieć się więcej o zaletach i wadach danego modelu, niż od producenta. Przecież żaden producent nie napisze wprost co w danym modelu zostało zaniedbane, wszyscy tylko się chwalą a nikt nie przyznaje się do błędów. Opinie użytkowników są dosyć wiarygodne, jeżeli nie są przesłodzone i wyidealizowane.

   Taki telewizor powinien być dobrany pod względem własnych potrzeb. Zakup powinien być przemyślany. Najlepiej wcześniej ustalić sobie odpowiednią kwotę, którą mamy przeznaczoną na zakup i nie dać się namówić na droższy model, którego koszty znacznie przekroczą nasz limit. Taki telewizor niekoniecznie może być lepszy od tego, który już sprawdziliśmy i wszystko o nim wiemy.

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Show Buttons
Hide Buttons