Lodówki firmy ARDO

Nie od dziś wiadomo, że lodówka w kuchni to niezbędny sprzęt. Jest tak, gdyż to elektryczne urządzenie chroni naszą żywność przed zepsuciem się. Taką lodówkę do naszych domów wybieramy w zależności od naszych potrzeb. Może być ona niewielkich rozmiarów ze względu na małą kuchnię i małą liczbę członków rodziny lub też zdecydowanie większa, bo mamy wielką kuchnię, a nasza rodzina liczy sporo osób. Dlatego też wybór odpowiedniej lodówki jest dla nas bardzo ważny. Kilka lat temu wraz z nadejściem jesieni w polskich sklepach swój debiut zaczęła lodówka firmy ARDO. Lodówki firmy ARDO to nowe chłodziarko – zamrażalki, wyróżniające się nowym wyglądem, który pozwoli użytkownikom zaaranżować wnętrze kuchni według najnowszych światowych trendów estetycznych.


Poza tym wszystkie lodówki marki ARDO spełniają najwyższe standardy użytkowania: są energooszczędne czyli przyjazne dla środowiska i kieszeni klienta, pracują w Klasie A+ i A++, a najoszczędniejsze z nich zużywają jedynie 0,44 KWh. Lodówki ARDO wyposażone są również specjalny system antybakteryjny, który pozwala na znacznie dłuższe utrzymanie przechowywanej żywności. Półki wykonane są z najwyższej jakości szkła Pirex.

źródło: pixabay.com

Linia lodówek „Vintage” marki ARDO jest dostępna w trzech kolorach: Classic, Paint i Onlyou. I tak:
Classic – dostępny w trzech kolorach (białym, beżowym i srebrnym) jest przeznaczonych dla osób, które gustują w rozwiązaniach klasycznych.

Paint (ang. kolor) – jest dla odważnych poszukiwaczy innowacyjnych rozwiązań przy aranżacji wnętrz. Linia ta jest dostępna w 13 kolorach – od pudrowego różu, przez intensywną czerwień po soczystą limonkę.

Onlyou – to lodówki dla kreatywnych – jej wygląd możemy zaprojektować sami, wybierając ulubione zdjęcie z wakacji, portret ukochanej osoby lub jakikolwiek inny motyw wizualny.
W tym artykule przedstawię modele lodówki firmy ARDO. Oto on:

źródło: pixabay.com

ARDO MPO34SH

Ardo to producent znany z wysokiej klasy elementów, które rzadko się psują. Lodówka MPO 34 jest kubaturą podobna do produktów Smega i Gorenje, ale ma swoją własną tożsamość. Tę bez wątpienia podkreślają kanciaste, trójkątne uchwyty otwierania lodówki. Lodówka jest jednodrzwiowa i pomieści 320 l pokarmów. Minusem tej propozycji jest bardzo mały zamrażalnik, który będzie odpowiedni chyba tylko dla singli. Lodówka ma aż 5 szklanych półek i funkcję automatycznego odszraniania. Jest bardzo prosta w obsłudze. W sprzedaży są modele w jednolitych kolorach, ale ten z grafiką zatytułowaną „Makaron” prezentuje się najciekawiej. Dużą zaletą Ardo MPO 34 jest fakt, że ten sprzęt można kupić już za mniej niż 2000 zł.

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Show Buttons
Hide Buttons