Nowe płyty indukcyjne AEG – dostosowują pole do wielkości naczynia

Nowoczesne płyty indukcyjne AEG dostosowują pole do wielkości naczynia, Jest tak, ponieważ nie mają wyraźnie zaznaczonych pól grzewczych. Wyposażone są w sensory, które dostosowują pole do wielkości garnka. Wszystkie modele takich płyt mają sterowanie dotykowe. W tym artykule przedstawię kilka modeli takich płyt indukcyjnych AEG.

  1. PŁYTA AEG HK956990FB

Otóż ta płyta jest wyposażona w sześć pól grzejnych, które podzielić można na trzy pionowe pola MaxiZones z trzema różnymi ustawieniami mocy – wysokim, średnim i niskim. Na każdym z pól zmieści się duży garnek lub naczynie o nietypowym kształcie. Sterowanie DirekTouch, oddzielne dla każdego pola grzejnego, pozwala na regulację parametrów pracy. Wszystkie pola wyposażone są w cyfrowy wskaźnik mocy oraz funkcję Booster, która umożliwi szybkie rozgrzanie pól do maksymalnej temperatury.

źródło: pixabay.com

  1. PŁYTA AEG HK884400FS

Model tej płyty dostępny jest w kolorze białym z kolorowym wyświetlaczem MaxiSight, który pokazuje informacje dotyczące każdego z pól grzejnych.

  1. PŁYTA AEG HK634150XB

Płyta ceramiczno-indukcyjna o szerokości 58 cm, sterowana elektronicznie, z minutnikiem, funkcją Stop + Go, wskaźnikiem opadania ciepła, 2 polami indukcyjnymi z funkcją Power oraz z 2 polami szybko grzejnymi w tym z 1 poszerzanym dwustrefowym typu brytfanna.

  1. PŁYTA AEG HK63420PXB

HK 63420 PXB to płyta indukcyjna o szerokości 60 cm, marki AEG, z ramką w kolorze inox. Urządzenie posiada własne sterowanie dotykowe oraz timer.  Wyposażona została w zabezpieczenie przed dziećmi, które pozwala na zablokowanie działania wszystkich przycisków na płycie.

źródło: pixabay.com

  1. PŁYTA AEG HK63402PXB

To płyta ceramiczna marki AEG, o szerokości 57.6 cm, przeznaczona do zabudowy       kuchennej, z własnym sterowaniem dotykowym. Model ten wyposażony został w 4 pola grzejne o mocy całkowitej 6500 W. Funkcja Stop + Go służy do przełączania danego pola grzejnego z ustawionego trybu pracy na tryb: podtrzymanie ciepła. Płyta wyposażona została również we wskaźnik opadania ciepła, zabezpieczenie przed dziećmi oraz w wyłącznik bezpieczeństwa.

Nowe płyty indukcyjne AEG są najlepsze w użytkowaniu, i zarazem najdroższe. Ich cena waha się od 1000 zł do 3000 zł.

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Show Buttons
Hide Buttons