Nowości AGD od LG

Firma LG podczas targów IFA 2017 w Berlinie ma zamiar zaprezentować nową linię urządzeń do pielęgnacji ubrań. Nowością mają być pralki TwinWash oraz szafa LG Styler.

Pralki LG TwinWash będą umożliwiały jednoczesne zrobienie dwóch różnych prań w jednym urządzeniu. Pralki te będą dostępne w różnych rozmiarach, znajdziemy min większe droższe modele o szerokości około 69 cm, oraz tańsze nieco węższe o szerokości około 61 cm.

źródło: babyology.com.au

Pralki te będą wyposażone w funkcje TrueSteam i TurboWash, których zadaniem jest zmiękczanie tkanin, eliminacja zapachów i zagnieceń oraz usuwanie alergenów.

Firma rozszerza swoje zasoby także o suszarki do ubrań. Nowy model wyposażonych jest w inwerterową pompę ciepła, której zadaniem będzie utrzymywanie niskiej temperatury, która z kolei ma się przełożyć na mniejsze uszkodzenie tkanin. Dodatkowo ma być ona wyposażone m.in. w funkcje cichy tryb Eco – urządzenie podczas tego cyklu zużywa mniej energii oraz Speer Mode, który będzie skracał czas suszenia.

LG oferuje także urządzenie Szafa LG Styler, sprzęt ten został zaprojektowany z myślą o odświeżaniu odzieży. Została w nim zamontowana funkcja, TrueSteam jej zadaniem jest dezynfekowanie ubrań a tym samym usuwanie zagnieceń i zapachów. Urządzenie to zostało wyposażone w taką samą pompę inwerterową ciepła, jaka jest zastosowana w suszarkach LG.

źródło: lesnumeriques.com

Nowość została także wyposażona w ruchomy wieszak, który delikatnie potrząsa ubraniami, tym samym zmniejsza zagniecenia, które powstały podczas działania pary. Urządzenie zostało także wyposażone w funkcję prasowania spodni w kant.

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Show Buttons
Hide Buttons