sokowirówka

Top 6 małe AGD, które musi znaleźć się w każdej kuchni

W kuchni oprócz dużego AGD potrzebujemy także małe AGD. Kuchenka mikrofalowa, czy czajnik elektryczny powinny się znaleźć w każdej kuchni. Natomiast robot kuchenny już niekoniecznie dlaczego?

małe agd kuchnia

źródło: pixabay.com

Top 6 małe AGD, które musi znaleźć się w każdej kuchni

Im więcej czasu spędzamy w kuchni i im więcej gotujemy, tym więcej sprzętów będziemy potrzebować. Jeżeli nie spędzasz w kuchni wielu godzin na pieczeniu, to rzeczą jasną jest, że nie będzie potrzebny ci robot wielofunkcyjny. Zapaleni kawosze oraz ci, którzy lubią przyjmować gości, będą potrzebowali ekspresu do kawy bądź bardzo pojemnego czajnika. Wiele marek tworzy linie śniadaniowe, w których urządzenia do siebie pasują, jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich perfekcjonistów, którzy chcą, aby ich urządzenia były spójne wizualnie,

  • Czajnik elektryczny
czajnik elektryczny

źródło: sencor.eu

Czajnik elektryczny powinien znaleźć się w każdym domu, tym bardziej, kiedy mamy kuchenkę gazową w momencie, kiedy zabraknie nam gazu, zawsze możemy z niego skorzystać.

  • Kuchenka mikrofalowa
kuchenka mikrofalowa

źródło: sears.com

Jeżeli twój piekarnik nie jest połączony z kuchenką mikrofalową jest to podstawowym sprzęt, jaki musi znaleźć się w twojej kuchni. Kuchenka mikrofalowa pozwoli ci na szybkie podgrzewanie potraw, czy też ich rozmrażanie.

  • Toster
toster

źródło: kitchen-electronics.weebly.com

Ciepłe kanapki to dużo przyjemniejsze i pożywniejsze śniadanie, oczywiście kolacja też.

  • Ekspres do kawy
ekspres do kawy

źródło: ararat-tour.com

Ekspres do kawy jest urządzeniem, które powinno znaleźć się w każdym domu. Najlepiej wybrać taki, w którym będziemy mogli także przygotowywać czekoladę, sprawdza się to szczególnie w zimie.

  • Blender
blender

źródło: lifeofsiga.com

Nawet jeżeli nie spędzamy wielu godzin na gotowaniu, blender jest bardzo przydatny. Własnoręcznie zrobiony koktajl jest przepyszny a dodatkowo bardzo zdrowy.

  • Sokowirówka
sokowirówka

źródło: ecokarma.net

Jeżeli nie pieczemy, robot wielofunkcyjny się u nas nie sprawdzi, taki roboty zazwyczaj dają możliwość wykorzystania ich jako sokowirówki, jednak po co nam to? Soki przygotowane w sokowirówce mają dużo więcej Witami i są znacznie zdrowsze od tych kupnych.

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Show Buttons
Hide Buttons